Новини - Студентів готують артилеристи

Студентів готують артилеристи

Майбутні офіцери з запасу з восьми вишів Чернігова та Сум навчаються за п’ятьма військово-обліковими спеціальностями артилерійського спрямування.

Зразки бойових машин, спеціальної військової техніки та тренажерів дають можливість якісно тренувати студентів, удосконалювати їхній польовий вишкіл. В організації та проведені занять беруть безпосередню участь і досвідчені офіцери частини - розповів начальник зборів, заступник командира полку підполковник Сергій Панченко.

За словами начальника кафедри, кандидата технічних наук, доцента полковника Миколи Ляпи, студенти живуть повноцінним армійським життям за рокладом сумських артилерістів.

Навчальний збір насичений практичними заняттями. Курсанти вчаться стріляти з пістолета Макарова й автомата Калашникова. Окрім вогневих вправ, майбутні офіцери запасу опановують тактику, топографію, інженерну та стройову підготовку тощо. Щороку по кілька випускників виявляють бажання проходити військову службу на посадах офіцерського складу в Збройних Силах України, - розповів він.

25.07.2015 | Aдмин | Просмотров: 18 | Комментариев: 0