Новини - У НОВИЙ РІК – З ВИНАГОРОДОЮ

У НОВИЙ РІК – З ВИНАГОРОДОЮ

Кафедра військової підготовки є активним учасником заходів, що проводяться у Збройних Силах України і сприяють розвитку їх озброєння і військової техніки. Конференції, виставки, покази високопосадовцям Збройних Сил, конкурси студентських робіт – це далеко не повний перелік подій, у яких беруть участь наші викладачі і студенти.

Не став винятком і Всеармійський конкурс “Кращий винахід року”, що проводиться один раз на два роки під егідою Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України. Колектив авторів під керівництвом професора кафедри, кандидата технічних наук, професора Дерев’янчука Анатолія Йосиповича отримав заслужену винагороду – Диплом першого ступеня переможців цього конкурсу у номінації “Ракети та артилерійські системи”.

Вітаємо авторський колектив з перемогою і бажаємо успіхів у їх корисній праці.

На фото: співавтори винаходу – професор кафедри, кандидат технічних наук, професор Дерев’янчук Анатолій Йосипович і доцент кафедри, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Вакал Андрій Олександрович.

29.12.2017 | Aдмин | Просмотров: 133 | Комментариев: 0