Новини - Відбувся випуск молодих офіцерів

Відбувся випуск молодих офіцерів

3 листопада слухачі кафедри військової підготовки Сумського державного університету отримали офіцерські погони.

«Попит на здобуття військової освіти в СумДУ щороку високий. Нині на кафедрі військової підготовки навчається близько 980 осіб із 15 ВНЗ України. Цьогорічний випуск складає близько 490 осіб», – зазначив начальник кафедри військової підготовки СумДУ, полковник Микола Ляпа. Підготовка військових фахівців здійснюється протягом двох років за п’ятьма військово-обліковими спеціальностями. Випускники мають значні перспективи для подальшого працевлаштування у силових структурах держави.

відбулося вручення погонів курсантам Загальна кількість студентів Сумських ВНЗ, які отримали погони – 197 чол..

за програмою підготовки офіцерів запасу: -навчання протягом - 2 років (4,5,6,7 семестр); -навчальний збір - 30 днів; і отримал и військове звання «молодший лейтенант» студенти наступних ВНЗ:

Сумський державний університет – 101 чол.;

Сумський національний аграрний університет – 35 чол.;

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка – 23 чол.;

Українська академія банківської справи - 26 чол.;

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ  – 12 чол.;

За час підготовки з 2007 року це був  7-й випуск офіцерів запасу за спеціальністю фахівців артилерії, крім названих випусків за ці роки (2007-2015) кафедра підготувала 4 випуска офіцерів запасу за спеціальністю «медична справа».

«Навчання на кафедрі військової підготовки СумДУ– це нові знання, ще один крок до самовдосконалення та додатковий шанс побудувати успішну кар’єру. Запам’ятався дружній колектив, а також військові збори, під час яких відчув справжній військовий дух» – поділився враженнями випускник. Одна із студенток розповіла, що стати офіцером було її мрією: «Хоча це не жіноча справа, навчатися було дуже цікаво. Завдяки авторитету в колективі мене навіть призначили командиром взводу. Планую пов’язати своє життя з військовою службою».  «Згадуватиму, як викладачі кафедри прищеплювали нам базові поняття воїнської дисципліни, виховували почуття обов’язку перед Вітчизною. Військове звання для мене дуже важливе. У дитинстві з захватом дивився на військових і ще тоді вирішив, що матиму зірки на погонах», – розповів випускник Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Під час урочистостей проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Бріжатий побажав з гордістю нести звання офіцера та знайти себе не лише у цивільному житті, а й у військовій справі.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності СумДУ

09.11.2015 | Aдмин | Просмотров: 37 | Комментариев: 0