Новини - 6 грудня День Збройних Сил України

6 грудня День Збройних Сил України

День Збройних Сил призначили ще у 1993 році постановою Верховної Ради України. Це свято відзначається щорічно 6 грудня — у день ухвалення в 1991 році закону "Про Збройні Сили України".

Присутні у театрі представники обласної та міської влади, кафедри військової підготовки СумДУ, 27-ї реактивної артилерійської бригади, Сумської міської організації ветеранів України, філії Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних сил України, Сумського прикордонного загону, 15-го окремого мотопіхотного батальйону «Суми», 92-ї окремої механізованої бригади, батальйону спеціального призначення «Айдар», Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка вшанували пам’ять про загиблих бійців АТО хвилиною мовчання.

08.12.2015 | Aдмин | Просмотров: 242 | Комментариев: 0