Новини - Передовий досвід випускника кафедри

Передовий досвід випускника кафедри

З метою військово-патріотичного виховання курсантів кафедри та доведення досвіду бойових дій в АТО, 27 листопада 2015 року в аудиторії тактичної підготовки кафедри відбулася зустріч курсантів з командиром артилерійського підрозділу – учасником АТО, випускником кафедри СумДУ.

Офіцер не на багато старший за курсантів кафедри, якому виповнилось 24 роки, а вже встиг побувати на війні та зустрітися зі смертю. Це людина міцної волі, сильного характеру, впевнений в собі офіцер, справжній патріот України. У доступній формі розповів про події на сході, про життя на війні, про те, як залишали Крим, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство вільного народу, який захищає свою державу. В завершення своєї доповіді відповів на численні запитання курсантів, закликав любити рідну державу та бути патріотами України. Саме такі зустрічі формують у курсантів патріотичне почуття, виховують громадянина, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини. Сподіваємося, що в найближчий час ця війна закінчиться, і в Україну прийде мир та спокій.

Курсанти подякували офіцеру за мужність, відвагу і побажали їм чистого неба над головою.

22.12.2015 | Aдмин | Просмотров: 21 | Комментариев: 0