Новини - Міжнародний день інтелектуальної власності

Міжнародний день інтелектуальної власності

21 квітня 2017 року на базі Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України проведено урочистості з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності. Під час заходу відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року».

Перед початком церемонії аудиторія (а її склали українські винахідники, раціоналізатори, фахівці сфери інтелектуальної власності (ІВ)), заслухала привітання зі святом від Президента України Петра Порошенка, який наголосив на важливості підтримки інноваційного вектору для країни та необхідності розвитку й удосконалення державної системи правової охорони ІВ. Кожна розробка винахідників Збройних сил України, яка сьогодні проходить швидкий цикл втілення у життя, направлена на підвищення обороноздатності нашої країни та забезпечення мирного проживання її мешканців, а кожний винахід, створений для української армії, є кроком до перемоги.
Урочисту церемонію продовжило нагородження переможців конкурсу «Винахід року».
          Диплом за видатні досягнення у винахідницькій роботі та з нагоди святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності отримав професор кафедри військової підготовки Сумського державного університету полковник Дерев’янчук Анатолій Йосипович. Вітаємо з досягненнями у військовій сфері.

25.04.2017 | Aдмин | Просмотров: 51 | Комментариев: 0