Новини - День ракетних військ і артилерії Збройних Сил України

День ракетних військ і артилерії Збройних Сил України

Третього листопада за участі військово-політичного керівництва держави на артилерійському полігоні поблизу селища Дівички пройшли урочистості з нагоди Дня ракетних військ і артилерії Збройних Сил України.

Після нагородження військовослужбовців-артилеристів Президентом України відбулася виставка-показ сучасних зразків озброєння та військової техніки, а також науково-технічної продукції підприємств і установ України артилерійської тематики.

Активну участь у цьому заході прийняли і науковці кафедри військової підготовки Сумського державного університету, які, до речі, були єдиними, кого запросило керівництво ракетних військ і артилерії Збройних Сил України на це свято. Кафедра є беззаперечним лідером серед навчальних закладів у військово-технічному супроводженні розробки продуктів військового призначення, спрямованих не тільки на покращення навчального процесу підготовки фахівців-артилеристів, але і на підвищення властивостей засобів забезпечення експлуатації артилерійського озброєння.

Цього разу кафедра представила 3Dмоделі зразків артилерійського озброєння, свою останню розробку – Комп’ютерний артилерійський полігон – КАП і лазерний прилад замірювання довжини зарядної камори стволів нарізних артилерійських гармат – ПЗК-Л, який отримав патент на корисну модель і втілений в металі нашими партнерами – ТОВ “Метангаз-моторс”.

Президент України висловив особисту подяку начальнику кафедри полковнику Ляпі М.М., доцентам кафедри полковнику Раскошному А.Ф. і підполковнику Вакалу А.О. за їх плідну працю, привітав зі святом і побажав успіхів усьому колективу кафедри.

Високу оцінку досягненням кафедри військової підготовки дали Начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Муженко В.М., Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Попко С.М. та Командувач ракетних військ і артилерії Збройних Сил України генерал-майор Горбильов В.Ю.

Закінчилося свято по-артилерійські – демонстрацією епізоду тактичних навчань з бойовою стрільбою із залученням артилерійських підрозділів – переможців конкурсу на кращу обслугу артилерійських гармат.

Слава Україні!

03.11.2017

Кафедра військової  підготовки

Сумського державного університету

06.11.2017 | Aдмин | Просмотров: 242 | Комментариев: 0

Цитати

В приказе слов немного, да произносят их строго.