Новини

Кафедра військової підготовки є активним учасником заходів, що проводяться у Збройних Силах України і сприяють розвитку їх озброєння і військової техніки. Конференції, виставки, покази високопосадовцям Збройних Сил, конкурси студентських робіт – це далеко не повний перелік подій, у яких беруть участь наші викладачі і студенти.

Третього листопада за участі військово-політичного керівництва держави на артилерійському полігоні поблизу селища Дівички пройшли урочистості з нагоди Дня ракетних військ і артилерії Збройних Сил України.

З 29 червня по 19 липня 2017 року на кафедрі розпочато навчальний збір зі слухачами першого курсу навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

21 квітня 2017 року на базі Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України проведено урочистості з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності. Під час заходу відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року».

Всего новостей: 13