Новини

З 29 червня по 19 липня 2017 року на кафедрі розпочато навчальний збір зі слухачами першого курсу навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

21 квітня 2017 року на базі Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України проведено урочистості з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності. Під час заходу відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року».

Пока все студенты отдыхают, наслаждаясь последними деньками уходящего лета, выпускникам военной кафедры из 15 вузов страны выпала возможность прочувствовать всю романтику полевой жизни.

З метою військово-патріотичного виховання курсантів кафедри та доведення досвіду бойових дій в АТО, 27 листопада 2015 року в аудиторії тактичної підготовки кафедри відбулася зустріч курсантів з командиром артилерійського підрозділу – учасником АТО, випускником кафедри СумДУ.

Всего новостей: 11