Для випускників  кафедри військової підготовки Сумського державного університету 2021 року !

Шановні випускники  кафедри військової підготовки

Сумського державного університету 2021 року !

В зв’язку з подачею в МО України попереднього  списку для присвоєння первинного військового звання “молодший лейтенант запасу”  та оформленням військово-облікових документів  до 01 листопада 2020 року, необхідно надати  командиру взводу або надіслати особисто  документи, які надають право атестуватись до присвоєння первинного військового звання “молодший лейтенант запасу” та  отримати  військове звання в 2021 році:

• Автобіографія (2 прим.:1 від руки, 1 друкований)
  • Фото в військовій формі без головного убору:

-9х12 – 1шт (зі зворотнього боку написано ПІП олівцем);

-3,5х4,5– 4 шт. (без кутка, зі зворотнього боку підписано ПІП олівцем на кожному фото)

• Копії: паспорту (перша сторінка) та ідентифікаційного номеру – на одній сторінці аркуша А-4 -1 прим.

Зразки документів  надаються нижче в додатках.

Командир взвод зібрані документи або, хто бажає, особисто надіслати до 05 листопада 2020 року на  кафедру військової підготовки Сумського державного університету.

З питань пресилки документів звертатись до відповідальної особи: ОРЛЕНКО Сергій Миколайович тел. 0664757621.

Якщо вищезазначені документи не будуть надані, громадянин  не атестується до присвоєння військового звання “молодший лейтенант запасу” і військового звання в 2021 році не отримує .

Завідувач  кафедри військової підготовки Сумського державного університету                                               Микола ЛЯПА

Для паспорта звичайного зразка

Для ID картки