Навчальний збір випускників кафедри військової підготовки СумДУ 2022 року

Шановні випускники кафедри військової підготовки Сумського державного університету 2022 року!

Доводимо інформацію про проведення навчального збору, як завершального етапу військової підготовки на КВП СумДУ в 2022 році.

Термін проведення: з 02 по 30 липня 2022 року.

Форма проведення: Очна із застосуванням змішаної форми навчання згідно програми навчального збору.

Випускники кафедри, які не повністю оплатили курс навчання, до навчального збору НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ.

Громадяни, які з поважних причин не мають можливості бути присутніми на навчальному зборі в 2022 році (знаходяться на окупованих територіях, не мають можливості надати своєчасно визначені документи та т.п.), вважаються такими, що не пройшли навчальний збір, до складання випускних екзаменів з військової підготовки не допускаються і до офіцерського складу не атестуються.

Проходження навчального збору можна здійснити у 2023 році. У цьому випадку, вказана категорія громадян з 02.07.2022 року не вважається такою, яка здійснює (закінчила) навчання на військовій кафедрі за програмою підготовки офіцерів запасу до дати поновлення у наступному році і ніякими довідками від кафедри не забезпечується.

Для переносу навчального збору необхідно надати заяву (додаток 1) з вказанням причини переносу та номеру взводу на електронну пошту кафедри [email protected] або через месенджер Viber (тел. 068-581-96-87) до 25 червня 2022 року.

 

І. З метою запобігання розголошення конфіденційної інформації про порядок, терміни і місце проведення навчального збору, порядок надання документів, складання випускного екзамену і Військової присяги встановлено наступну систему оповіщення. Для кожного окремого взводу призначено відповідальних осіб, які володіють зазначеною інформацією і своєчасно доводять її до командирів взводів, а саме:

70,71,72,83 взводи – Антоніна Миколаївна, тел. 066-826-28-68;

73,74,75 взводи – Василь Миколайович, тел. 099-383-25-15;

80,81,82 взводи (крім Уманський державний педагогічний університет) – Галина Олександрівна, тел. 099-277-83-90;

84,85 взводи – Олег Федорович, тел. 050-801-27-47;

86 взвод та всі військовослужбовці, незалежно від номера взводу – Сергій Миколайович, тел. 066-475-76-21;

76,77 взводи (Національний університет «Чернігівська політехніка») – Галина Миколаївна, тел. 063-334-18-13, а також Сергій Миколайович, тел. 050-619-93-41;

78 взвод (Національний університет «Чернігівський колегіум») – Олена Миколаївна, тел. 063-712-12-62, а також Сергій Миколайович, тел. 050-619-93-41;

79 взвод (Ніжинський державний університет) – Катерина Григорівна, тел. 068-102-43-93;

80 взвод (Уманський державний педагогічний університет) – Ігор Євгенович, тел. 096-336-54-50.

Про готовність до на навчального збору, складання випускного екзамену та Військової присяги необхідно повідомити телефоном відповідальним особам до 25 червня 2022 року.

 

ІІ. ДЛЯ ГРОМАДЯН З ЧИСЛА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Всі необхідні документи надають індивідуально з попереднім уточненням інформації за телефоном 066-475-76-21 (Сергій Миколайович).

Після надання необхідних документів та складання випускного екзамену зручним способом (online, offline, Mix), військовослужбовці отримують довідку про закінчення навчання за відповідною військово-обліковою спеціальністю на КВП СумДУ з пропозицією щодо атестування військовослужбовця, який пройшов повний курс військової підготовки, до присвоєння відповідного первинного військового звання офіцера запасу. Другий екземпляр довідки направляється командиру (начальнику) військової частини, де проходить військову службу військовослужбовець, для прийняття рішення про атестування його до присвоєння відповідного первинного військового звання офіцера запасу в установленому порядку.

 

ІІІ. ДЛЯ ВСІХ ІНШІ ГРОМАДЯН (не з числа військовослужбовців)

Для допуску до проходження навчального збору до дня (або в день) початку проведення заходів навчального збору, необхідно надати нижчеперелічені документи:

  1. Довідка військово-лікарської комісії, завірена гербовою печаткою міського (районного) центру комплектування та соціальної підтримки (М(Р)ТЦК та СП), згідно вимог наказу МОУ від 14.08.08 р. № 402 (додаток №4) “Про затвердження положення про військово-лікарську експертизу в ЗСУ”.

Для юнаків обстеження та видача довідки проводиться в територіальному центрі комплектування за місцем перебування на військовому обліку. Для дівчат – в ТЦК та СП за місцем проживання або навчання.

Отримати направлення для проходження військово-лікарської комісії можна у відповідальних осіб ПУНКТ І по Новій пошті або в електронному вигляді, для чого необхідно надати наступні дані:

– форму отримання направлення (з мокрою печаткою або електронну);

– прізвище, ім’я та по батькові;

– рік народження;

– назва М(Р)ТЦК та СП;

– місто, № відділення нової пошти, телефон (Viber), електронну адресу отримувача.

  1. Копія диплому за ОКР “бакалавр” (“спеціаліст”, “магістр”). Якщо на час початку заходів навчального збору диплом не отримано, то надати витяг з наказу ректора про захист диплому та отримання ОКР “бакалавр” (“спеціаліст”, “магістр”), завірений гербовою печаткою ЗВО.
  2. Витяг з наказу військового комісара М(Р)ТЦК та СП про призов на навчальний збір (крім юнаків, які перебувають на військовому обліку в Сумському МТЦК та СП та дівчат, які навчаються в 70-75 та 84-86 взводах) надається М(Р)ТЦК та СП за місцем перебування на військовому обліку (місцем проживання) за направленням кафедри військової підготовки.

За необхідності отримати направлення про призов на навчальний збір в М(Р)ТЦК та СП можна отримати у відповідальних осіб (пункт І).

  1. Копії паспорту (перша сторінка) та ідентифікаційного номеру – на одній сторінці аркуша А-4 (обов’язково, незалежно від здачі в 2021-2022 році).
  2. Для тих хто не надав необхідні документи у 2021 році:

– автобіографія (2 прим.: 1 від руки, 1 друкований);

– фото у військовій формі одягу без головного убору:

– 9х12 – 1 шт. (зі зворотного боку написано ПІБ олівцем);

– 3,5х4,5 – 4 шт. (без кутка, зі зворотного боку підписано ПІБ олівцем на кожному фото).

  1. Приписне свідоцтво (для юнаків), оригінал.
  2. Копія військового квитка (хто проходив службу в ЗС України і перебуває в запасі).

 

ІV. ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ НАВЧАЮТЬСЯ ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ

Надають документи, визначені в пункті Ш (як і всі інші випускники), і згідно розпорядження старшого начальника їм присвоюється військове звання офіцера запасу.

 

V.ДЛЯ ВСІХ КАТЕГОРІЙ ВИПУСКНИКІВ

Якщо вищезазначені документи не будуть надані на початок проведення навчального збору, слухач до навчального збору не допускається. Як виняток, навчальний збір переноситься на 2023 рік.

 

Додаток 1

ЗРАЗОК

Завідувачу КВП Сумського ДУ

студента _____ взводу

                                                              Петренка Петра Петровича

                                                              тел.____________________

 

ЗАЯВА

Прошу перенести мені навчальний збір на 2023 рік в зв’язку з (вказати причину).

                           __________________ Петро ПЕТРЕНКО

(підпис)

19.06.22 р.

v.zhytnuk