Проведення вступних випробувань

Шановні абітурієнти

з числа громадян України, які в 2020 році подали документи для проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Сумського державного університету

 

Згідно з Правилами прийому (зі змінами), виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів, наказів Міністерства освіти і науки України та наказів ректора Сумського державного університету щодо організації і проведення вступних випробувань та навчального процесу в закладах вищої освіти з дотриманням вимог по запобіганню поширенню коронавірусу CОVІD-19, з  метою якісної організації та проведення конкурсного відбору серед громадян України, які виявили бажання проходити військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу 2020 році, на кафедрі військової підготовки Сумського Державного університету (КВП СумДУ) реалізована система дистанційних вступних випробувань, які включають оцінку рівня засвоєння програми допризовної підготовки та професійно-психологічний відбір. Алгоритм проходження вступних випробувань наведено на сторінці “Вступні випробування” головного меню сайту кафедри.

Решта вступних випробувань і вимог що до конкурсного відбору залишаються не змінними, відповідно до Правил прийму (зі змінами).Алгоритм проходження вступних випробувань.

 

Для доступу до дистанційних вступних випробувань  громадянам України, які подали документи та зареєстровані кандидатами на навчання КВП СумДУ необхідно зареєструватись на сайті https://examenarium.sumdu.edu.ua/ Для цього потрібно:

 • зайти на відповідну сторінку, та натиснути на кнопку з надписом «РЕЄСТРАЦІЯ»).

 • в полі «Логін» набрати ім’я (ідентифікатор) облікового запису користовуча системи латиницею, з маленької букви, (наприклад «tarasenko»). В полі «email» набрати адресу діючої особистої електронної пошти (української або google) на яку прийде лист з інформацією про ваш логін та пароль, (наприклад «taras@ukr.net»).  В комірці “Особиста інформація ПІБ” вказати прізвище, ім’я, по-батькові в називному відмінку, українською мовою. Нижче вказати дату народження та стать, номер особистого мобільного телефону (наприклад «+38 095 300 00 00»).

 • в полі «Домашня адреса» достатньо вказати місто в якому ви проживаєте, (наприклад «Суми»), та натиснути кнопку «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ».

 

Реєструючись на ресурсі examenarium.sumdu.edu.ua, учасник проекту «Екзаменаріум» має зазначити реальні прізвище, ім’я та по батькові, які необхідні для ідентифікації користувача, надання доступу до навчально-методичних матеріалів та врахування результатів навчання. Обробка персональних даних користувачів проекту «Екзаменаріум» (П.І.Пб., адреса e-mail, номер телефону тощо) здійснюється виключно для організації роботи ресурсу та інформування зареєстрованих користувачів щодо останніх новин проекту. СумДУ гарантує дотримання конфіденційності та не передає персональні дані зареєстрованих користувачів стороннім особам. (дивись правила використання сайту)

 

 • на екрані відобразиться інформація щодо успішності реєстрації. Якщо логін, який ви вибрали для реєстрації вже зайнятий в системі, то відповідна інформація з’явиться на екрані та вам необхідно його уточнити (змінити).

 • після успішної реєстрації натиснути на кнопку «РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ», або війти в систему використовуючи логін та пароль, які були надіслані вам на електронну пошту.
 • на своїй сторінці натиснути кнопку «ДОДАТИ КУРСИ»

 • зі списку доступних курсів вибрати «Вступні випробування конкурсного відбору на КВП СумДУ».

 • на сторінці, яка відкрилася натиснути комірку «Зареєструватися на курс».

 • на сторінці натиснути на надпис «Вступні випробування конкурсного відбору на КВП СумДУ».

 • на сторінці, яка вівдкрилася натиснути надпис «Лекції», які знаходяться зліва або по центру екрана.

Ви будете бачити два розділи, які проходимо послідовно. В кожному розділі першим розміщено текстовий файл, в якому наведено загальні рекомендації щодо проходження тесту та професійно психологічного відбору. На другому місці знаходяться тести та програма відбору, які можна проходити у будь якому порядку. У випадку початку проходження тесту та професійно психологічного відбору необхідно завершити проходження без перерви.

 • у вкладці «План (планування/результати)» наведені результати тестування.

Якщо, під час проходження тесту та професійно психологічного відбору стався збій і завдання стало недоступним надсилайте листа з описом проблеми на пошту кафедри (info@kvp.sumdu.edu.ua).

Успіхів.

З повагою приймальна комісія КВПСумДУ

v.zhytnuk