Важлива інформація для студентів ІІ курсу!

Шановні випускники кафедри військової підготовки Сумського державного університету 2024 року!

В зв’язку з оформленням військово-облікових документів та підготовкою попереднього списку для присвоєння первинного військового звання «молодший лейтенант запасу», громадянам, які закінчують навчання в 2024 році, до 1 квітня 2024 року необхідно надати (надіслати) нижчеперелічені документи:

І. ГРОМАДЯНИ З ЧИСЛА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ АБО ЗА МОБІЛІЗАЦІЄЮ В ЗСУ, ДПСУ, НГУ, СБУ, ССО.

Всю необхідну інформацію: прізвище ім’я по-батькові, номер телефону, номер взводу, в якому навчається, фото військового квитка (1-ша сторінка, сторінка про призов та сторінка про призначення на посаду, на якій проходить службу) – надають до 1 квітня 2024 року повідомленням в Signal або WhatsApp за номером телефону 066-475-76-21.

Після проходження навчального збору та складання випускного екзамену (орієнтовно в липні 2024 року), військовослужбовці отримують довідку про закінчення навчання за відповідною військово-обліковою спеціальністю, яка дає право на присвоєння первинного військового звання офіцера та призначення на офіцерську посаду. Ця довідка військовослужбовцем надається командиру військової частини, де він проходить військову службу, для прийняття рішення про атестування його до присвоєння первинного військового звання офіцера. Документи на присвоєння звання готує та подає командування військової частини у встановленому порядку.

Інформацію про проведення навчального збору та отримання довідки про закінчення навчання буде доведено додатково через сайт кафедри (розділ «Новини») в квітні-травні 2024 року.

ІІ. ВСІ ІНШІ ГРОМАДЯНИ, В ТОМУ ЧИСЛІ ТІ, ЩО НЕ ПРОЙШЛИ НАВЧАЛЬНИЙ ЗБІР У 2023 РОЦІ:

До 1 квітня 2024 року надають особисто або надсилають, нижчеперелічені документи (для атестування до присвоєння військового звання «молодший лейтенант запасу» в 2024 році):

– автобіографія (2 прим.: один – написаний від руки, другий – друкований), згідно зі зразком (додаток 1);

– фотокартки без головного убору:

– 9х12 – 1 шт. (зі зворотного боку олівцем написати ПІП);

– 3,5х4,5 – 4 шт. (без кутка, зі зворотного боку олівцем написати ПІП на кожному фото);

– ксерокопії паспорту (перша сторінка) та ідентифікаційного номеру – на одній сторінці аркуша А-4 – 1 прим. згідно зразка (додаток 2).

Для тих, хто проходив службу в ЗС України та перебуває в запасі – ксерокопія військового квитка, а саме: сторінки 1-2, присяга, призов та звільнення, проходження служби, відмітка (штамп) про перебуванні на обліку в М(Р)ТЦК та СП).

Надання документів особисто кожного вівторка та кожного четверга з 09:15 до 09:30 в період з 29 лютого по 01 квітня 2024 року за адресою м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165 (прохідна колишнього військового ліцею).

Пересилка документів (за рахунок відправника): НОВА ПОШТА, м. Суми, відділення №14, ОРЛЕНКО Сергій Миколайович, тел. 066-475-76-21.

Інформацію про проведення навчального збору та перелік додаткових документів для допуску до проходження навчального збору, буде доведено через сайт кафедри (розділ «новини») в квітні-травні 2024 року.

Якщо вищезазначені документи не будуть надані, громадянин до присвоєння військового звання «молодший лейтенант запасу» не атестується і звання в 2024 році не отримає.

З повагою,

Завідувач кафедри військової підготовки Сумського державного університету

 

ДОДАТОК 1

Автобіографія

ДОДАТОК 2

Паспорт

ID-картка

v.zhytnuk