До уваги студентів КВП СумДУ 1 курсу (набір 2022 року)!

До уваги громадян України (студентів ЗВО), які проходять навчання (військову підготовку) за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової  підготовки СумДУ 1 курсу (набір 2022 року)

З 01.08.2023 року кафедра військової підготовки Сумського державного університету розпочинає формування навчального взводу за військово-обліковою спеціальністю  «Бойове застосування з’єднань військових частин і підрозділів озброєних комплексами тактичних ракет».

Дана ВОС передбачає отриманням тими хто навчається, допуску до роботи з документами, які містять інформацію з обмеженим допуском.

Кінцеве рішення про формування навчального  взводу за встановленою ВОС буде прийнято залежно від кількості бажаючих.

З цією метою, для всіх студентів КВП СумДУ 1 року навчання, які переведені на 2 рік навчання 2023-2024 навчального року, незалежно від навчання за іншими ВОС і виявлять бажання продовжити військову підготовку за вказаною ВОС, надати до 01.08.2023 року на електронну адресу [email protected]  заяву на ім’я завідувача КВП СумДУ згідно зразка (додаток 1).

Перевага надається тим хто навчається і проживає в м. Суми та прилеглих районів (навчальний процес проводиться переважно за очною формою навчання).

додаток 1

студента _____ взводу

Прошу Вас, перевести мене з 01.09.2023 року на проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу за військово-обліковою спеціальністю  «Бойове застосування з’єднань військових частин і підрозділів озброєних комплексами тактичних ракет».

__________________                     Петро Петренко

__._______.2023 р.