ТЕРМІНОВО! Студентам 2 року навчання!

Шановні випускники  кафедри військової підготовки Сумського державного університету 2023 року !

В зв’язку з подачею в МО України попереднього  списку для присвоєння первинного військового звання “молодший лейтенант запасу”  та оформленням військово-облікових документів  до 01 лютого 2023 року, необхідно надати  нижчеперелічені документи (для тих хто не надав в 2022 році):

• автобіографія (2 прим.: один від руки, один напечатаний);
  • фото в військовій формі одягу без головного убору:

– 9х12 – 1 шт. (зі зворотного боку написано ПІП олівцем);

-3,5х4,5 – 4 шт. (без кутка, зі зворотного боку підписано ПІП олівцем на кожному фото);

• копії: паспорту (перша сторінка) та ідентифікаційного номеру – на одній сторінці аркуша А-4 – 1 прим.

Документи надіслати: НОВА ПОШТА, м. СУМИ, відділення №14,  тел. 0664757621,   ОРЛЕНКО Сергій Миколайович.

Якщо вищезазначені документи не будуть СВОЄЧАСНО надані, студент  не атестується до присвоєння військового звання “молодший лейтенант запасу” і звання в 2023 році не отримує.